Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

GRY I ZABAWY AZJATYCKIE – warsztaty rodzinne/ Muzeum w Krzakach

26.09.2020

GRY I ZABAWY AZJATYCKIE warsztaty rodzinne dostępne dla osób z niepełnosprawnością wzroku.

Zajęcia poprzez odpowiedni dobór i różnorodność gier i zabaw przybliżają najmłodszym uczestnikom kultury świat ich azjatyckich rówieśników. Wraz z prowadzącym odbędziemy podróż do różnych krajów Azji. Sprawdzimy spostrzegawczość i zręczność, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie.
Warsztaty są częścią projektu „Azja i Pacyfik Bez Barier”. Projekt finansuje Miasto St. Warszawa.
Sobota 26.09, g. 11.00 i 13.00 (2 grupy).
Zapisy pod linkami:
grupa o godz. 11.00
grupa o godz. 13.00
Muzeum w Krzakach to trzytygodniowa rezydencja Muzeum Azji i Pacyfiku w Rotacyjnym Domu Kultury na Jazdowie.

Przez cały czas trwania projektu dostępna będzie wystawa prezentująca wybór fotografii z Archiwum Materiałów Wizualnych Muzeum Azji i Pacyfiku.
Zdjęcia pochodzą z lat 50., 60., 70. i 80. XX wieku, a więc z epoki fotografii analogowej. Zobaczymy na nich sceny m.in. z Chin, Nepalu, Pakistanu, Wietnamu i Indonezji. Zdjęcia zostały dobrane tak, aby pokazać również fotograficzne smaczki i chochliki, np. efekt podwójnego naświetlenia klatki.
Wystawa dostępna jest 5 dni w tygodniu (wtorek, czwartek-niedziela) w godzinach 12-18. Wstęp wolny.
Ważne informacje:
Domek dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.
Ze względu na pandemię – liczba osób przebywających jednocześnie w domku jest ograniczona. Obowiązują maseczki ochronne oraz dezynfekcja dłoni.
Wszyscy zwiedzający i uczestnicy warsztatów prowadzonych w ramach projektu „Muzeum w krzakach” będą musieli wypełnić oświadczenie o świadomości zagrożenia.
Na Osiedlu Jazdów nie ma miejsc parkingowych dla uczestników wydarzeń. Zachęcamy do przyjazdu komunikacją miejską lub rowerem.

Organizator: