Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Finisaż wystawy Haremy – skryty świat kobiet Orientu

26.03.2017, 11.00-16.00
WSTĘP: wolny

W niedzielę 26 marca Muzeum Azji i Pacyfiku oraz Instytut Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych PAN i Fundacja Cultivate zapraszają na finisaż wystawy „Haremy-skryty świat kobiet Orientu na starych pocztówkach”.
https://www.muzeumazji.pl/wystawy-czasowe/haremy-skryty-swiat-kobiet-orientu-starych-pocztowkach/

W programie:

11.00 – oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Odkryte – Zakryte. Mężczyzna i kobieta w tradycyjnych społecznościach muzułmańskich”
12.00 – oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Haremy-skryty świat kobiet Orientu na starych pocztówkach”
13.00 – „Haremy – skryty świat kobiet na starych pocztówkach. Opowieści polskich podróżników i pielgrzymów” – wykład dr Teodozji Rzeuskiej, kuratorki wystawy i dyrektorki Instytutu Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnej PAN
14.30 – prezentacja katalogu wystawy „Haremy-skryty świat kobiet Orientu na starych pocztówkach”.
12.00-16.00:
– stoiska z publikacjami o tematyce orientalnej – Wydawnistwo Akademickie Dialog
– rękodzieło z Bliskiego Wschodu i Azji Centralnej
– słodycze i kawa arabska – Fundacja Cultivate
– fotościanka