Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Podróż przez Bhutan – pokaz slajdów Felicji Bilskiej

16.07.2020, 18.00
WSTĘP: 15 zł

Polećmy do Bhutanu! Poznajmy ten mały, bo ponad sześć razy mniejszy od Polski, kraj i jego mieszkańców. Poznajmy mity i legendy oraz twardą rzeczywistość. Przemierzymy Kraj Grzmotu Smoka w poszukiwaniu najciekawszych miejsc i dowiedzmy się, skąd się wzięły fallusy malowane na fasadach domów. Przy odrobinie szczęścia może uda się nam spotkać smoka, może nawet i Yeti.

Bhutan pod wieloma względami stanowi fenomen w skali świata. To istna ekologiczna oaza, gdzie przyroda traktowana jest z należytym szacunkiem, czego przykładem pewna historia z żurawiem czarnoszyim… W Bhutanie nie uświadczymy szklanych wieżowców, nie kupimy tytoniu, a wkomponowana w naturę architektura przywodzi na myśl baśniową scenerię. Zapraszam w podróż do Bhutanu!

Felicja Bilska – zawodowo zajmuje się komunikacją oraz marketingiem internetowym, ale zaczynała jako dziennikarka. Wykładowczyni, autorka ponad 20. przewodników o Polsce i świecie – w tym nagradzanych i tłumaczonych na języki obce oraz licznych esejów o sztuce, kulturze i symbolach świata (m.in. francuski magazyn „Recogito”, „Podróże”, wyd. Pascal). Lubi jeść, rozmawiać i po prostu cieszyć się życiem.