Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Bazar Arabski – w ramach Festiwalu Kultury Arabskiej w Muzeum Azji i Pacyfiku

20.01.2019, 11:00-18:00
WSTĘP: wolny

W niedzielę, 20 stycznia, zapraszamy na Bazar Arabski, który odbędzie się w ramach Festiwalu Kultury Arabskiej w Muzeum Azji i Pacyfiku (18-20 stycznia 2019). Wszystkie wydarzenia związane z kulturą arabską towarzyszą aktualnym wystawom czasowym:
„Moc srebra. Tradycyjna biżuteria z krajów arabskich” (do 3 marca 2019) oraz „Twórczość artystów arabskiego pochodzenia w Polsce” (do 27 stycznia 2019)
https://www.muzeumazji.pl/wystawy-czasowe/

Na Bazarze Arabskim zaprezentujemy rękodzieło z różnych krajów Bliskiego Wschodu i Maghrebu: biżuterię, dywany, kilimy, ceramikę i elementy wyposażenia wnętrz, a także słodycze, przyprawy, potrawy kuchni arabskiej oraz perfumy i kosmetyki arabskie.

Lista wystawców:
1. Rękodzieło, wystrój wnętrz, ceramika z Maroka – MarokoArt.com
2. Oliwki, daktyle, ceramika z Tunezji – Le Diplomate:śródziemnomorskie smaki
3. Kosmetyki z oliwy z oliwek, rękodzieło z Palestyny –Palestyna.eu
4. Perfumy i kosmetyki arabskie – Zapach Orientu
5. Produkty spożywczne z Libanu i innych krajów Bliskiego Wschodu – Sklep Fenicja
6. Kuchnia libańska – Restauracja Libańska Fenicja
7. Ceramika z Tunezji
8. Kosmetyki arganowe z Maroka – Afandi Oriental Dream – Odkryj Sekrety Urody Kobiet Orientu
9. Słodycze syryjskie – piekarnia Afamia
10. Dywany berberyjskie i torby etniczne z Maroka – Africae Deserta Project – Stowarzyszenie Współpracy Polsko – Marokańskiej
11. Biżuteria i tkaniny etniczne – Multi-Kulti – biżuteria etniczna
12. Publikacje o tematyce arabskiej – Wydawnictwo Akademickie Dialog