WYDARZENIA

Image article

Ajurweda dla dzieci i dorosłych – warsztaty Joanny Gawrylczyk

14.12.2022, 18:00
WSTĘP: Wolny

Jak pomóc dziecku zrozumieć siebie i otaczający je świat? Co zrobić, by było zdrowe i radosne każdego dnia? Odpowiedzią jest – najstarsza nauka o życiu na świecie pochodząca z Indii. Po co uczyć dzieci czegoś, co liczy sobie ponad 5 tysięcy lat?

Ponieważ zawiera całkowicie aktualne, a na dodatek proste wskazówki, których stosowanie już od najmłodszych lat sprawia, że dużo łatwiej jest radzić sobie w codziennych sytuacjach.

W :
– wprowadzenie do tematu Ayurvedy i poznanie pięciu żywiołów
– poznanie 4 głównych źródeł energii
– poznanie technik radzenia sobie ze stresem i negatywnymi emocjami
– praktyczna nauka medytacji i technik oddechowych
– gry i konkursy z nagrodami!

Zapisy: https://forms.gle/urVi6C7c1Tj5TBad9

Warsztat poprowadzi – pasjonatka Ayurvedy oraz certyfikowana nauczycielką medytacji oraz technik oddechowych.
Od kilku lat współpracuje z lekarzem medycyny ayurvedyjskiej pochodzącym z Indii, tłumacząc konsultacje indywidualne dla dorosłych, wykłady oraz programy ayurvedyjskie.

Warsztat poprowadzi – adeptka Ayurvedy oraz certyfikowana nauczycielką medytacji oraz technik oddechowych. Od kilku lat współpracuje z lekarzem medycyny ayurvedyjskiej pochodzącym z Indii, tłumacząc konsultacje indywidualne dla dorosłych, wykłady oraz programy ayurvedyjskie.

Gościem spotkania będzie indyjski doktor Dilbag Jindal z międzynarodowej szkoły Śri Śri Ayurved, w której działa też autor prezentowanej książki.

Wstęp: bezpłatny
Organizator: kustosz Maciej „Maguru” Góralski