АЗІАТСЬКІ ІГРИ ТА ЗАБАВИ – практичні заняття для дітей

19.03.2022, 10:00

Щиро запрошуємо 19 березня до Музею Азії і Тихого океану на практичні заняття, присвяченні традиційним іграм та забавам

Учасники не лише дізнаються, як їх однолітки проводять вільний час у віддалених куточках Азії, але й самі чудово розважаться. Разом з ведучим ми помандруємо Японією, Монголією, Малайзією та Китаєм. Ми перевіримо нашу спостережливість та спритність, не забуваючи про те, щоб весело провести час.

Загальна інформація:
Заняття відбудуться у суботу, 19 березня.
10:00- перша група
12:00 – друга група

Заняття розраховані на дітей 5-12 років. Участь безкоштовна!

Кількість місць обмежена. Реєстрація проводиться виключно електронною поштою. Чекаємо на заявки за адресою – edukacja@muzeumazji.pl
У темі електронного листа просимо вказати: GRY I ZABAWY, а в листі:
▪️ година початку занять
▪️ ім’я та вік дитини;
▪️ ім’я опікуна.
На реєстрацію впливає черговість подання заявки. Про прийняття свідчить отримання електронного листа з підтвердженням реєстрації.
GRY I ZABAWY AZJATYCKIE – warsztaty dla dzieci
Serdecznie zapraszamy 19 marca do Muzeum Azji i Pacyfiku na warsztaty poświęcone tradycyjnym grom i zabawom.
Uczestnicy nie tylko dowiedzą się, w jaki sposób spędzają wolny czas ich rówieśnicy w odległych zakątkach Azji, ale także sami będą świetnie się bawić. Wraz z prowadzącym odbędziemy podróż do Japonii, Mongolii, Malezji czy Chin. Sprawdzimy spostrzegawczość i zręczność, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie.

Informacje praktyczne:
Warsztaty odbędą się w sobotę 19 marca.
10:00 – pierwsza grupa
12:00 – druga grupa

UWAGA – WARSZTATY PROWADZONE SĄ W JĘZYKU UKRAIŃSKIM DLA DZIECI I RODZIN Z UKRAINY!

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona! Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres – edukacja@muzeumazji.pl

W tytule maila prosimy wpisać GRY I ZABAWY, a w treści mejla:
▪️ godzinę zajęć
▪️ imię i wiek dziecka;
▪️ nazwisko opiekuna.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje.