Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Sprawdź, ile wiesz o Japonii!

Rysunek czarno-biały. Krajobraz w stylu malarstwa japońskiego.

Zapraszamy na spotkanie z Japonią! Tym razem przygotowaliśmy nie tylko quiz, ale także kolorowanki oraz łamigłówki-zakreślanki. Uprzedzamy – ta większa zakreślanka jest naprawdę trudna.


 

Results

#1. Kimono jest noszone przez:

#2. W 1945 roku dwie bomby atomowe zostały zrzucone na terytorium Japonii. Jedna z nich spadła na Hiroszimę, a druga na:

#3. Restauracje serwujące rybę fugu podlegają ścisłej kontroli, ponieważ fugu:

#4. Największa wyspą Japonii jest:

#5. XXXII Igrzyska Olimpijskie miały odbyć się w tym roku w Tokio. Z powodu pandemii koronawirusa Olimpiadę przesunięto na rok 2021. Wcześniej Olimpiada w Japonii odbywała się:

#6. Który kwiat znajduje się w herbie cesarza Japonii?

#7. Ozdobna odmiana wiśni, z której znana jest Japonia to:

#8. Japońską potrwą nie jest:

#9. Japońską sztuką walki nie jest:

#10. W Japonii możesz nie zostać wpuszczony na basen jeśli masz:

Poznaj wynik