Zabawa z Kulturą – Warsztaty Dla Nauczycieli

12.05.2018, 12:00

ZABAWA Z KULTURĄ – WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych oraz licealnych na warsztaty poświęcone tradycyjnym grom i zabawom. Na zajęciach pokażemy jak zmotywować dzieci do aktywnego spędzania czasu.

Zaprezentujemy gry, które rozwijają sprawności manualne, poprawiają kondycję i koncentrację, a także rozbudzają wyobraźnię. Tradycyjne gry i zabawy są doskonałym sposobem na wspólne spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Mogą być wykorzystywane także w procesie integracji uczniów, w rozwijaniu dialogu międzypokoleniowego oraz w procesie przygotowującym dzieci do pracy grupowej.

Poruszane tematy odpowiadają m.in. podstawie programowej kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych z wychowania fizycznego na II etapie edukacji.

Prowadzący kustosz Tomasz Madej,
kurator wystawy „Zabawa z kulturą. Tradycyjne zabawy i gry Azji”

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Warsztaty odbędą się w sobotę 12 maja o godz. 12.00.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: tomaszmadej@muzeumazji.pl

W tytule maila prosimy wpisać ZABAWA Z KULTURĄ – WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI
Natomiast w treści imię i nazwisko oraz szkołę.