Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Warsztaty gry na dafie i tombaku – Tayeb Emamgholi i Omid Samari

13.05.2017, 13.00
WSTĘP: 50 zł

13 maja zapraszamy na wyjątkowe warsztaty gry na dafie i tombaku, które poprowadzą wybitni muzycy z Iranu: Tayeb Emamgholi – mistrz dafu oraz Omid Samari – mistrz tombaku.

Warsztaty są przeznaczone przede wszystkim dla osób chcących doskonalić swoją technikę gry, jednak osoby, które jeszcze nie miały okazji grać na dafie i tombaku także są mile widziane.

Warszataty odbędą się w sobotę 13 maja 2017 r. o godz. 13.00 w sali Biblioteki Azjatyckiej w Muzeum Azji i Pacyfiku, przy ul. Solec 24 w Warszawie.
Wstęp: 50 zł, bilety do nabycia w sklepiku muzealnym.

Na warsztaty obowiązują zapisy, ponieważ lIczba miejsc jest ograniczona.
Zgłoszenia na warsztaty prosimy nadsyłać na adres: karolinakrzywicka@muzeumazji.pl.