WYDARZENIA

Image article

DZIEŃ Z KALARIPPAJATTU

14.01.2023
WSTĘP: Wolny

Muzeum Azji i Pacyfiku oraz Studio Kalari zapraszają na spotkanie i warsztaty poświęcone kalarippajattu – holistycznej sztuce walki z południowo-zachodnich Indii, jednej z najstarszych na świecie.

System ten łączy intensywną praktykę ruchową z rozwojem osobistym, samoobroną i medycyną naturalną spokrewnioną z ajurwedą. Dynamiczny i wszechstronny trening zawiera liczne ćwiczenia i sekwencje ruchowe, które jednocześnie budują siłę, uelastyczniają, rozwijają gibkość, koordynację i koncentrację. W kompleksowy sposób zapewniają ruch całego ciała, poprawiają kontrolę oddechu, rozwijają wytrzymałość, a także angażują umysł i ducha.

KALARI Z KERALI – WARSZTATY INDYJSKIEJ SZTUKI WALKI KALARIPPAJATTU
godz. 9:00–11:00 oraz 15:00–17:00

Warsztaty obejmą naukę podstawowych elementów takich, jak ćwiczenia, pozycje i sekwencje ruchowe. Na zajęciach mile widziana będzie każda osoba niezależnie od kondycji. Poziom zajęć będzie dopasowany do indywidualnych możliwości uczestników. Można przyjść tylko na jeden trening lub oba. Liczba miejsc ograniczona. Koszt: 1 trening: 70 zł, 2 treningi: 120 zł. Zapisy: studio@studiokalari.pl W temacie maila prosimy wpisać “Warsztaty Warszawa”. Więcej informacji: studiokalari.pl

KALARIPPAJATTU. HOLISTYCZNA SZTUKA WALKI Z INDII
godz. 18.00

Spotkanie z Justyną Rodzińską-Nai, nauczycielką i popularyzatorką kalari połączone z promocją książki „Kalarippajattu. Holistyczna sztuka walki z Indii”. Podczas części pokazowej spotkania zostaną zaprezentowane i omówione niektóre typowe ćwiczenia i sekwencje ruchowe. www.studiokalari.pl Wstęp bezpłatny.

www.studiokalari.pl

Organizacja: kustosz Tomasz Madej
Cykl: Tradycyjne gry i sporty Azji

logo

baner