Dyrektor Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka z siedzibą w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko

SPECJALISTY DS. PROMOCJI

w Dziale Projektów Kulturalnych i Promocji

Praca w wymiarze pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Kreatywność, zaangażowanie i samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego, umiejętność pisania i redagowania tekstów.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.
  • Biegła obsługa pakietu MS Office.
  • Elastyczny grafik pracy.

Dodatkowo mile widziane:

• zainteresowanie kulturami regionu Azji i Pacyfiku
  • znajomość innych języków obcych
  • podstawowa znajomość WordPress
  • doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych

Zakres obowiązków:

• Budowanie i utrzymywanie relacji z mediami: współpraca z redakcjami, mediami społecznościowymi, redagowanie i udostępnianie materiałów prasowych; monitoring mediów i sprawozdawczość w tym zakresie
  • Pozyskiwanie patronów medialnych i partnerów projektów; współpraca z nimi i nadzór nad realizacją umów patronackich.
  • Aktywne poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań promocyjnych.
  • Koordynacja grafiku imprez muzealnych do ulotek, na stronę internetową i do mediów społecznościowych.
  • Zamieszczanie i aktualizacja treści na stronie internetowej Muzeum i w mediach społecznościowych.

Dokumenty: CV i list motywacyjny (1000 znaków)

Zgłoszenia prosimy składać pocztą, e-mailem: sekretariat@muzeumazji.pl lub osobiście w sekretariacie Muzeum (00-403 Warszawa, ul. Solec 24) do dnia 26.01.2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli (bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana):

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka z siedzibą w Warszawie ul. Solec 24 moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie przepisami ustawy z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000). Przyjmuje do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

BIP: http://bip.muzeumazji.pl/rekrutacja-pracownikow/ogloszenia-biezace/specjalista-ds-promocji/