WYDARZENIA

Image article

ODWOŁANE – FUROSHIKI –  JAPOŃSKA SZTUKA PAKOWANIA PREZENTÓW

11.12.2021, 10:15 13:00
WSTĘP: Biletowany - normalny 5 zł 3 zł

Szanowni Odwiedzający, niestety z przyczyn niezależnych od Muzeum jesteśmy zmuszeni odwołać warsztaty. Wydarzenie miało odbyć się jutro, 11 grudnia. Planujemy zorganizować je w dalszym, dogodnym terminie.

Grudzień to czas szykowania prezentów. A gdyby tak opakowania były ich częścią? Zapraszamy na warsztaty w duchu zero waste. Japończycy do pakowania używają chusty zwane furoshiki, które same w sobie mogą być pięknymi i cennymi prezentami. A po rozpakowaniu prezentu można je wykorzystywać latami.

W czasie warsztatów samodzielnie przygotujemy chusty furoshiki i nauczymy się różnych sposobów ich wiązania. Poznamy metody pakowania książek, piłek i wielu innych przedmiotów.

Informacje praktyczne:

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność rezerwacji. Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: tomaszmadej@muzeumazji.pl  W temacie mejla prosimy wpisać FUROSHIKI. W przypadku rezerwacji miejsc na warsztaty rodzinne prosimy o podaniu w treści mejla wiek i imię dziecka, nazwisko opiekuna.  Warsztaty rodzinne są przeznaczone dla dzieci w wieku 6 -12 lat wraz z opiekunem.

 

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje.


10:15 – warsztaty rodzinne
13:00 – warsztaty dla dorosłych 

 

Prowadząca: Ewa Soszko-Dziwisińska
Wstęp: bilet wstępu do muzeum (5 zł normalny, 3 zł ulgowy)