Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

ODWOŁANE – FUROSHIKI –  JAPOŃSKA SZTUKA PAKOWANIA PREZENTÓW

11.12.2021, 10:15 13:00
WSTĘP: Biletowany - normalny 5 zł 3 zł

Szanowni Odwiedzający, niestety z przyczyn niezależnych od Muzeum jesteśmy zmuszeni odwołać warsztaty. Wydarzenie miało odbyć się jutro, 11 grudnia. Planujemy zorganizować je w dalszym, dogodnym terminie.

Grudzień to czas szykowania prezentów. A gdyby tak opakowania były ich częścią? Zapraszamy na warsztaty w duchu zero waste. Japończycy do pakowania używają chusty zwane furoshiki, które same w sobie mogą być pięknymi i cennymi prezentami. A po rozpakowaniu prezentu można je wykorzystywać latami.

W czasie warsztatów samodzielnie przygotujemy chusty furoshiki i nauczymy się różnych sposobów ich wiązania. Poznamy metody pakowania książek, piłek i wielu innych przedmiotów.

Informacje praktyczne:

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność rezerwacji. Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: tomaszmadej@muzeumazji.pl  W temacie mejla prosimy wpisać FUROSHIKI. W przypadku rezerwacji miejsc na warsztaty rodzinne prosimy o podaniu w treści mejla wiek i imię dziecka, nazwisko opiekuna.  Warsztaty rodzinne są przeznaczone dla dzieci w wieku 6 -12 lat wraz z opiekunem.

 

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje.


10:15 – warsztaty rodzinne
13:00 – warsztaty dla dorosłych 

 

Prowadząca: Ewa Soszko-Dziwisińska
Wstęp: bilet wstępu do muzeum (5 zł normalny, 3 zł ulgowy)