Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

KROPKA PO KROPCE JAK ABORYGENI – WARSZTATY RODZINNE

19.11.2016, 10.15-14.00
WSTĘP: 25 zł

Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na spotkanie poświęcone malarstwu kropkowemu, niezwykłej tradycji/działalności artystycznej rdzennej ludności australijskiej.

Była to sztuka pełna znaczeń i symboli, które często potrafił rozszyfrować jedynie sam twórca lub jego plemię. Będzie to okazja do zakodowania własnych tajemnic, za pomocą samodzielnie wymyślonych symboli. Wyjątkowość dzieł australijskich artystów odznacza się również niespotykanym sposobem rentgenowskiego przedstawiania oraz perspektywą z lotu ptaka.

Zajęcia mają charakter warsztatów plastycznych w trakcie których uczestnicy „kropka po kropce” nie tylko zapoznają się techniką plastyczną, ale również dowiedzą się o warstwie symbolicznej, kryjącej się głęboko pod powierzchnią farby. Forma dzieła również nie będzie standardowa, gdyż kolorowe kropki umieścimy na bumerangach z magnesami, które następnie można będzie przyczepić np. na lodówce.  Uczestnicy wyjdą z zajęć z głowami pełnymi wiedzy o Australii i bumerangiem w ręce.

Uwaga:

Uprzejmie informujemy, że mamy już komplet uczestników na najbliższe warsztaty „Kropka po kropce jak Aborygeni”. Lista rezerwowa też jest już pełna. Zachęcamy do zapisywania się do newslettera edukacyjnego, w którym będziemy pisać o planowanych przez nas wydarzeniach. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: edukacja@muzeumazji.pl


Organizator:

Dział Edukacyjny MAiP