Wyplatamy po chińsku – warsztaty rodzinne

6.07.2019, 10:15

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach warsztatów rodzinnych w Muzeum Azji i Pacyfiku zatytułowane:

WYPLATAMY PO CHIŃSKU. UCZYMY SIĘ TWORZENIA SZNURKÓW RÓŻNYMI TECHNIKAMI

Zwiedzając wystawę „Hand MADE IN CHINA” możemy zobaczyć smoki, motyle i kwiaty haftowane bardzo ciekawą techniką -sznureczkową. Na naszych warsztatach dowiemy się jak powstały takie hafty. Uczestnicy poznają różne techniki tworzenia sznurków -chińskie wielobarwne warkocze, używane przez samurajów sznury kumihimo, europejskie sznury pętelkowe, a na koniec nauczymy się wiązać chińskie węzły.

Patronat: Miasto Dzieci http://miastodzieci.pl/warszawa

INFORMACJE PRAKTYCZNE
Warsztaty odbędą się w sobotę 6 lipca o godzinie 10.15.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 -12 lat.
Wstęp 20 zł (bilet rodzinny dla dziecka i opiekuna; dla drugiego i kolejnego dziecka lub opiekuna – 15 zł).

Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres:
tomaszmadej@muzeumazji.pl

W tytule maila prosimy wpisać „Wyplatamy po chińsku”, a w treści maila wiek i imię dziecka oraz nazwisko opiekuna. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje.