Warsztaty: Gry i zabawy azjatyckie I Kino Dzieci

27.09.2018, 16:00

Świat gier i zabaw jest wspólny każdemu dziecku pod każdą szerokością geograficzną. Zajęcia poprzez odpowiedni dobór i różnorodność gier i zabaw mają przybliżyć najmłodszym uczestnikom kultury ich azjatyckich rówieśników. Wraz z prowadzącym odbędziemy podróż do Japonii, Mongolii, Malezji czy Chin. Sprawdzimy spostrzegawczość i zręczność, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie.
Prowadzący: Tomasz Madej

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Wstęp: 5 zł/os. (bilet wykupują także opiekunowie jako równorzędni uczestnicy warsztatu).

Liczba miejsc: 25

Muzeum przyjmuje zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysłać zgłoszenia na adres: dorotapasek@muzeumazji.pl
W tytule maila prosimy wpisać „Gry i Zabawy Azjatyckie – Kino Dzieci”. Natomiast w treści imię i wiek dziecka oraz informację o liczbie opiekunów.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje.

Adres Muzeum Azji i Pacyfiku: ul. Solec 24, 00-403 Warszawa

Wydarzenie towarzyszy Festiwalowi Filmowemu Kino Dzieci.