VII DNI AUSTRALII

28.03.2017, 16.30-20.00
WSTĘP: wolny

Albion House oraz Muzeum Azji i Pacyfiku zapraszają na siódmą edycję DNI AUSTRALII. To coroczne święto nie tylko dla fanów najmniejszego kontynentu, ale przede wszystkim dla pragnących tam studiować lub podróżować. Dowiedz się, jak wyjechać do Australii, skorzystaj z programu „study&work in Australia”, spotkaj się z ciekawymi prelegentami i przenieś się z nami do dalekiej „Kangurolandii”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie autor książki „Australijczyk” – Marek Niedźwiecki. Na uczestników czekają także wystawy zdjęć i artefaktów, warsztaty, konsultacje, oferty specjalne, prezentacje podróżnicze, kiermasz książek o tematyce australijskiej, a nawet degustacje (tylko dla odważnych!) i wiele innych atrakcji.

Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie muzeum od 01 marca, lub na warszawa@albionhouse.com.pl

Szczegółowy program www.dniaustralii.com