Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Iran- podróż przez tysiąclecia – pokaz slajdów Tomasza Tułaka

14.12.2018, 18:00
WSTĘP: 10 zł

Organizator:

14 grudnia zapraszamy na pokaz slajdów z Iranu Tomasza Tułaka, podróżnika i organizatora wypraw z Om Tramping Klub.
Podróż do Iranu to podróż przez tysiąclecia historii.
Na tym terenie panowały starożytne państwa Elam, Media i Asyria. Potem przyszedł czas na Imperia Perskie. Przez tysiąc lat rozwijały się bogate religie, które traktowały ogień jako najwyższą świętość. Do dziś jeszcze koło Jazdu możemy spotkać zaratusztrian.
Potem przyszedł czas panowania muzułmanów, którzy wybudowali wspaniałe, kolorowe meczety.

Iran, wbrew straszącym nas obrazom jakie kreują media, to kraj bezpieczny, pełny serdecznych i gościnnych ludzi, z których szczerym i spontanicznym uśmiechem spotykamy się każdego dnia.

Iran to wreszcie kraj kolorowych pustyń i niezmierzonych gór.

Zapraszamy na naszą relację z podróży po Iranie. Podczas pokazu zobaczymy słynne miasta: Isfahan, Jazd i Sziraz, miejsca kultu zaratusztrian, starożytne miasta: Persepolis i Suzę, opowiemy o noclegach na pustyni i innych przygodach jakie nas spotkały.