Praca w Muzeum Azji i Pacyfiku

Dyrektor Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie w dniu 13 grudnia 2017 r. ogłasza nabór na stanowisko:

Pracownik obsługi widza

Zakres obowiązków:

– obsługa kasy fiskalnej i systemu rezerwacji biletów

– zamówienia towaru

– przygotowanie umów komisowych

– kontakt ze zwiedzającymi – udzielanie podstawowych informacji o Muzeum, aktualnych wystawach i wydarzeniach

Oferujemy:

– umowę o pracę w wymiarze ½ etatu

– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

– możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

– wykształcenie średnie lub wyższe

– znajomość j. angielskiego na poziomie B2 lub wyższym

– umiejętność obsługi kasy fiskalnej

– dyspozycyjność – praca przede wszystkim w weekendy

– sprawna obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office

– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

– zainteresowanie kulturami regionu Azji i Pacyfiku

– znajomość innych języków obcych

– znajomość programu iKsoris

Wymagane dokumenty:

– CV

– list motywacyjny,

– kopie dokumentów potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje oraz ewentualne doświadczenie

– podpisana odręcznie klauzula o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. 2014, 1182 j.t.” Bez tego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Opiekun ekspozycji (2 osoby)

Zakres obowiązków:

– nadzór nad ekspozycją stałą i wystawami czasowymi, udzielanie informacji o wystawach i innych wydarzeniach, pomoc zwiedzającym w obsłudze multimediów, kontrola stanu sal wystawowych

– oprowadzanie grup po wystawach

– kontrola biletów w czasie wydarzeń biletowanych

Oferujemy:

– umowę zlecenie – ok. 100 godzin / m-c

Wymagania:

– wykształcenie średnie lub wyższe

– znajomość j. angielskiego na poziomie B2 lub wyższym

– dyspozycyjność – praca również w weekendy

– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

– zainteresowanie kulturami regionu Azji i Pacyfiku

– znajomość innych języków obcych

Wymagane dokumenty :

– CV

– list motywacyjny,

– podpisana odręcznie klauzula o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. 2014, 1182 j.t.”. Bez tego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Dokumenty należy składać drogą mailową (sekretariat@muzeumazji.pl) lub pocztą na adres 00-403 Warszawa ul. Solec 24 w terminie do dnia 27 grudnia 2017 r, podając w tytule maila nazwę stanowiska, na które Państwo aplikują.

Po zapoznaniu się przez komisję ds. rekrutacji z dokumentami aplikacyjnymi zostaną wyłonieni  kandydaci na powyższe stanowiska.

Dokumenty pozostałych kandydatów są przechowywane przez specjalistę ds. pracowniczych przez 3 miesiące od dnia nawiązania stosunku pracy z osobą wyłonioną w drodze rekrutacji.

W okresie, o którym mowa powyżej, kandydaci mogą dokonywać odbioru dokumentów za potwierdzeniem odbioru. Muzeum nie odsyła dokumentów kandydatom.

Po upływie 3 miesięcy dokumenty kandydatów są protokolarnie niszczone przez specjalistę ds. pracowniczych.